Nevşin Mengü'den AKP'li Başkana: O göbekle zor koşarsın amca

AKP Karamürsel İlçe başkanı Recep Demirel'in uzun namlulu silahlarla çektirdiği Afrin fotoğrafını Nevşin Mengü tiye aldı. Birgün Gazetesi yazarı Nevşin Mengü, "O göbekle biraz zor koşarsın amca." şeklinde ifade kullandı.
Nevşin Mengü, Kocaeli Karamürsel'in AKP ilçe başkanı Recep Demirel'i tiye aldı. Demirel, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Afrin'e yönelik başlattığı operasyona gönderme yaparak, iki uzun namlulu silah ve belinde de bir tabanca ile poz vermişti. Fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Demirel, kimileri tarafından sert bir şekilde eleştirilirken bazıları tarafından ise destek gördü.

"Reisin çağrısına bakar, koşa koşa gideriz"

Karamürsel Haber'den Ercan Buber'in "Neden böyle bir fotoğraf çektirdiniz?" sorusunu yanıtlayan Demirel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı işaret ederek "Reisin çağrısına bakar, koşa koşa gideriz" diye cevap verdi.


"O göbekle biraz zor koşarsın amca"

İşte o fotoğrafı diline dolayan isimlerden biri de eski CNN Türk spikeri Nevşin Mengü oldu. Meslek hayatını Birgün Gazetesi’nde köşe yazarlığı ile sürdüren Mengü, kişisel twitter hesabından Demirel’in fotoğrafını paylaşarak, “O göbekle biraz zor koşarsın amca” yorumunda bulundu.

 
 
Yükleniyor...
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ